сабота, 25 март 2017  |  Вести денес: 0

Категорија: Мегафон

    Ритуали за негувана коса

    Во салонот за убавина Корани ИС користиме производи на докажаниот бренд KÉRASTASE. Чистењето е со помош на специфични... Повеќе

    Сончево и топло време

    Времето во Македонија ќе биде сончево со умерена локална облачност. Преку денот ќе дува слаб до умерен ветер претежно... Повеќе