среда, 28 јуни 2017  |  Вести денес: 63

Категорија: Мегафон

    Сончево и топло време

    Времето во Македонија ќе биде сончево и топло со мала облачност и со слаб до умерен ветер од северозападен правец. Утринската... Повеќе