среда, 28 јуни 2017  |  Вести денес: 64

Категорија: Мегафон

    STING доаѓа во Скопје!

    На Македонија ќе и` се случи најголемиот концерт во нејзината досегашна историја! Во рамките на големата светска... Повеќе

    Сончево и топло време

    Времето ќе биде сончево и потопло, со мала до умерена облачност со појава на краткотраен умерен дожд на југот и... Повеќе