недела, 26 февруари 2017  |  Вести денес: 48

Категорија: Спорт

    МЗТ Скопје поразен од ФМП

    Кошаркарите на МЗТ Скопје Аеродром вчеравечер загубија од ФМП од Србија во натпревар од 23-то коло во АБА, 101:82. Остин... Повеќе