вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 47

Категорија: LifeStyle

    Чоколаден рум колач

    Подготовка: 1. Путерот заедно со шеќерот и јајцата се мати со миксер до соединување. Се додаваат какаото, прашокот... Повеќе