среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 44

Категорија: LifeStyle

    Кекс торта со јаболка

    Единствен спој на вкусови… СОСТОЈКИ: 1/2 кг бисквити 1 кг јаболка 1 л вода 250 гр шеќер 2 кесички пудинг од ванила 1... Повеќе