петок, 23 јуни 2017  |  Вести денес: 76

Категорија: Хороскоп

  Дневен хороскоп за 8 Јуни

  Овен Многу нешта можат да ви се мотаат низ мислите, можеби некакви желби и пориви по патувања, за што се наближува... Повеќе

  Дневен хороскоп 01.06.2017

  Овен (21.03 – 20.04) Не можете да влијаете на текот на преговорите. Опуштете се. Потребно е да остварите хармоничен... Повеќе

  Дневен хороскоп (27.05.2017)

  Овен        Проблеми во приватниот живот кои доста негативно ќе делуваат и врз вашите работни задачи. Опасноста... Повеќе