понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 67

Категорија: Храна и пијалаци

    Фрапе од лубеница

    Оваа вкусна напивка помага во регулирање на крвниот притисок и е одлична ако сакате да изгубите вишок килограми… Состојки: половина... Повеќе