среда, 28 јуни 2017  |  Вести денес: 62

Категорија: Наше дете

  Стефани Стојчевска

  Стефани Стојчевска за прв пат на пошироката македонска јавност и стана позната како некогашна водителка на училишната... Повеќе

  Ана Трајковска

  Моделот од модното студио „Црнокрак“ освојува награди и на светско ниво. Пред некое време во Бодрум,Турција... Повеќе

  Теодора Лазаревска-Теа

  Теодора Лазаревска-Теа  за себе вели дека е вљубеник во добра книга, и магијата на божествениот вкус на виното. Сексапилната... Повеќе

  Марија Нацева

  Oткако се закити со златен медал во Скопје за најдобар фитнес и бикини модел Марија Нацева деновиве интензивно... Повеќе

  Михаела Марковска

   Таа е млада, убава, згодна, атрактивна, сексапилна, привлечна… и најважно од се, таа е наше дете. Македонка! Топ... Повеќе