вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 47

Категорија: Катапулт

    (АУДИО) Goch – „Plunged“

    Како психоделична најава за новата 2016 година, издадена е нова компилација за украинсата издавачка куќа “Treetrolla... Повеќе

    АЛФА – „Чувај се“

    Излезе новиот сингл на Алфа за песната, „Чувај се“. Вокалите се снимани во студиото на Шурикен Рекордс, а за останатите... Повеќе