вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 47

Категорија: Фотогалерија

  Охрид низ годините

  Можете ли да си замислите како изгледал македонскиот туристички бисер Охрид низ годините наназад? Оваа фотогалерија... Повеќе

  Новите скопски фасади

  Новиот изглед на главниот град низ објективот на Златко Божиновски. #gallery-10 { margin: auto; } #gallery-10 .gallery-item { float:... Повеќе

  Цртежи: Мајка и ќерка

  Сора Себалос-Лопез почнува да црта уште додека е бремена со нејзината ќерка. Таа, Габи, денес има 10 години, но Сора... Повеќе

  Хари Потер свадба

    Младоженците Кеси и Луис Бајром се големи фанови на Хари Потер, па дури и својата свадба која се одржала во... Повеќе

  Веб апликации на животот

  Ова е една интересно направена фото симулација, на која местата и нештата кои ги задоволуваат секојдневните животни... Повеќе