петок, 18 август 2017  |  Вести денес: 57

Таа спиела во креветот на Ѓоковиќ

Скоро пет дена славната манекенка престојувала во Црна Гора.

46789_naomi-kempbel06-reuters-foto-eric-gaillard_af

Наоми Кембл неодамна  дошла во Црна Гора во друштво на неколку пријатели и момчето – рускиот милијардер Владислав Доронин. Славната манекенка на Свети Стефан дошла на повик на сопственикот на островот кој е по потекло од Грција.

Скоро пет дена популарната Британка престојувала на местото каде неодамна се венчаа Јелена и Новак Ѓоковиќ. Познатиот модел дури отседнал и во апартманот каде Ноле и Јелена ја поминаа првата брачна ноќ.

#Коментари
[fbcomments]