сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

ВИДЕО+18: Ема реши да излезе од сенката на Маца и Цуца па ги зема работите во свои раце и му го ….

Русокосата на мошне експлицитен начин решила да излезе од сенката на Маца Дискреција, Цуца...

Ema-Lapin-620x350

Цуца, Маца, Ружица…Ема Лапин решила повеќе да не биде во нивна секна! Учесничката за која многумина не знаат дека воопшто се натпреварува во контроверзното шоу  „Парови“ решила да ги земе работите во свои раце.

Ема ја сподели постелата со менаџерот Марко Перовиќ, ја протна раката под јорганот и…погледнете што направи:

 

#Коментари
[fbcomments]