сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

Нозе боли глава : Франц ја фотографираше сопругата во жешко издание (фото)

12087358_10207572611024056_1929287224_n

Македонскиот музичар Владимир Крстевски-Франц и неговата сопруга Ема од пред неколку месеци се преселија во Америка каде го живеат американскиот сон.

Убавата Ема периодов во домашните медиуми беше актуелна со информацијата за нејзината улога во еден турски хорор филм, додека Франц го напушти „Нокаут“.

Дека уживаат во Америка, покажуваат нивните заеднички фотографии од убавините на Лос Анџелес, Њујорк…, а меѓу последните нивни фото моменти е и жешката фотографија од Ема во куси панталочниња со американското знаме.

Шармантната Ема за фотографијата напиша дека е дело на нејзиниот сопруг.

ema franc

#Коментари
[fbcomments]