четврток, 24 август 2017  |  Вести денес: 14

Денес се славни и популарни, а некогаш биле бездомници!

download

Денес уживаат во неверојатен гламур, а тешко е да се замисли дека некогаш имале проблем со пари. И не само тоа, туку биле и на улица. Буквално. На патот до својата слава, некогаш одамна овие ѕвезди биле бездомници.

Кармен Електра

71814_electra-profimedia0205254877_630x0

Џенифер Лопез

102394_dzej-lo-i-sofija_630x0

Хилари Свонк

100649_hilari-2_630x0

Кели Кларксон

89722_profimedia0234226415_630x0

Хали Бери

101321_hale-profimedia0266851088_630x0

#Коментари
[fbcomments]