сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 34

Скопската убавица Ана Марија Таневска: Долги нозе и поглед за паметење!

10167965_1019730908037149_4775729194275501074_n

Оваа долгонога бринета ги мами погледите каде и да се појави. Ана Марија Таневска има 17 години, потекнува од Скопје, а од својата 13-та година се занимава со манекенство.

Во иднина таа се гледа како модел, но надвор од границите на нашата држава.

#Коментари
[fbcomments]