вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Поглед кој не се заборава: Ана Серафимова со нови модни предизвици пред себе! (ФОТО)

anascop

Во последните неколку години, македонските манекенки се повеќе ја освојуваат интернационалната модна сцена.

Една од нив е и Ана Серафимова, чија харизма и модни стандарди совршено придонесоа последните три години успешно да ја гради својата кариера.

12576358_1542343992745326_780226031_n

Покрај соработката со „ MP Mega Models Miami“, од нејзината матична агенција „Моделс Ин“ потврдија дека моментално се во преговори со неколку агенции, кои ќе ја застапуваат на глобално ниво.

Исклучителна појава и поглед кој не се заборава – погледнете ги фотографиите од оваа убавица.

12625682_1542344299411962_1586584628_n

12606788_1542344346078624_351537402_n

12596144_1542344219411970_1514185841_n

12596136_1542344406078618_1233480139_n

12584200_1542344272745298_1538829184_n

12570971_1542344296078629_1121662788_n

12570909_1542343932745332_500981458_n

12625730_1542343946078664_786487273_n

#Коментари
[fbcomments]