вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Сини очи и ангелски лик: Запознајте ја прилепчанката Оливера!

11751773_10203331687253183_4334402107802288517_n

Нејзините сини очи и руси прамени прават да изгледа како вистински ангел. Оливера Настеска има 16 години, потекнува од Прилеп и обожава да позира.

Љубовта кон фотообјективот се гледа од професионалните фотосесии направени со фотографот Александар Вржалски.

#Коментари
[fbcomments]