вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Скопска барбика со бујно деколте: Запознајте ја Моника Атанасова! (ФОТО)

12932699_613970645421771_4244876198668074830_n

Македонија има убави девојчиња со кои може да се пофали, а овој пат ќе ви претставиме девојка по која момчињата губат памет.

Станува збор за Моника Атанасова од Скопје, која со своите бујни облини, односно раскошно деколте, дополнително ќе ве загрее овие денови.

1231511_373654986097770_1425376125_n

По повод летото кое следи, решивме да го скокотнеме интересот на јавноста со убавото тело на оваа барбика, па можеби дополнително ќе ве мотивираме да почнете со активно вежбање.

10433842_489132251216709_1202532134464358309_n

546531_10150844616404537_1270643035_n

10351480_10152534689614537_1107460162659722878_n

копира

#Коментари
[fbcomments]