вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

И паметна и убава: Прекрасната Анастасија ќе ви го сопре здивот!

MG_9334

Анастасија Јаневска е чист пример дека интелигенцијата и убавината може да одат во пакет.

Своевремено таа има учено три факултети во исто време, а државниот го завршила со просек над 9. Омилен предмет и е математика.

Оваа амбициозна кумановка моментално работи во една од најпрестижните компании кај нас и во светот, а остатокот од денот го минува во теретаната Магнус.

Обожава танц и аериобик, а редовното вежбање и овозможува да има фит линија додека се чести со својата омилена чоколада.

#Коментари
[fbcomments]