четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 55

Фитнес инстукторка со кристално сини очи: Штипјанката Теа ќе ве излуди! (ФОТО)

12961746_617250565093779_8359707389150954709_n

Со наближување на летото, голем број девојки мака мачат со вишокот килограми и бараат идеален начин за справување со овој проблем.

4

Токму по тој повод, решивме да ве запознаеме со Теа Неделкова. Младата штипјанка е успешен аеробик и фитнес инструктор и од фотографиите кои ги објавува по социјалните мрежи, ќе ве натера во истиот момент да започнете активно да работите на сопственото тело.

12507305_10208591180443861_2743448385025717937_n

Покрај совршената форма, оваа девојка има кристално сини очи и поглед кој освојува. Да не должиме многу, погледнете ги фотографиите во продолжение!

11024762_10206881672307226_7544100216845380618_n

10294475_10203790605352484_6101625105345808627_n

10155466_10203717376561810_1479374459609002575_n

5

копира

#Коментари
[fbcomments]