сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

Ахх бре Радо! Манојловиќ со шлиц до… оценуваше деца, а вака настапи и во Струмица (фото)

нас

Рада Манојловиќ е член на жирито во емисијата „Неки нови клинци“, каде оценуваат пеење на деца. Пејачката на снимањето се појави во провокативно здолниште со висок шлиц.

Иако е дел од детска емисија на сексапилната Рада не и е проблем да се облече провокативно.

Пејачката белиот комплет го облече и за настапот во една дискотека во Струмица пред неколку дена. Атрактивната Рада едноставно обожава да го покажува своето беспрекорно тело!

rada-manojlovic-foto-ps-1464115765-913903

rada-manojlovic-foto-printskrin-1464115538-913899

rada-manojlovic-foto-printskrin-1464115512-913897

13240674_1204394389592643_5277186389057697120_n

13240169_1204394506259298_5143883758210426049_n

13226671_1204394566259292_3976850705194983581_n

#Коментари
[fbcomments]