среда, 20 септември 2017  |  Вести денес: 74

И Плејбој зајачиците знаат да честат: Даниела за роденден на момчето му подари секс во тројка

 

Screenshot_6

Даниела Чавез, 25 годишна Плејбој зајачица од Чиле не можела да му најде подарок за роденден на своето момче. Проблемот го решила на тој начин што ја повикала другарка и’ и на момчето му подарила секс во тројка.
Моето момче имаше роденден. Два дена поминав по продавници и не успеав да му најдам совршен подарок. Ден пред неговиот роденден ја замолив другарка ми за помош. Таа ми предложи да му подарам секс во тројка. Се насмеав и и реков дека тоа би било супер но дека не можам да најдам девојка, бидејќи никогаш не сум била со жени. Тогаш таа рече дека е подготвена да ми помогне и да ни се приклучи во сексот“ – вели Даниела за Дејли Мирор.

285078-plejboj-zajachica-im-go-ispolni-vetuvanjeto-na-fudbalerite-na-chile-foto

 

Таа ја поканила пријателката на вечера, па следеле неколку пијачки и потоа…

“Моето моче се изненади кога на неговиот роденден наместо да бидеме сами дојде и другарка ми. Уште поизненаден беше кога почнавме да се соблекуваме. Само ќе кажам дека супер си поминавме“ – вели Даниела.

#Коментари