четврток, 21 септември 2017  |  Вести денес: 66

Викторија Луческа: Прилепска убавица со сензуален поглед! (фото)

 

11013569_1427577254229191_9007265268824099122_n

Нашата земја има убави девојчиња со кои може да се гордее, а во оваа категорија ја вбројуваме и девојката, која пред неколку денови од Хрватска се врати со титулата „Мис елеганција“.

Викторија Луческа медиумска експанзија направи откако сними неколку фото – сесии по раскинувањето на врската со ракометарот Дејан Манасков.

Но, таа не губеше време во плачење, туку продолжи да го трасира патот до славата, со снимање на нови кампањи и учество во видео записи, од кој последниот на Јоце Панов беше одбележан со скандал, поради кратењето на сликата од страна на Мики Црнокрак.

Сепак, за сите оние кои до сега не обрнале внимание, време е подобро да се запознаат со оваа прилепска убавица, чиј сензуален поглед ќе ве освои од прва.

#Коментари
[fbcomments]