недела, 20 август 2017  |  Вести денес: 37

Сосема гола: Душица Грабовиќ во жешка поза среде море!? (ФОТО 18+)

dusica-grabovic-instagram

Поранешната учесничка на реалното шоу „Фарма“, Душица Грабовиќ, објави фотографија на Инстаграм на која е целосно гола додека непознат маж ја држи за голиот задник.

Од друга страна, со оглед на тоа дека на девојката од фотографијата не и се гледа лицето, постои голема веројатност тоа и да не е Душица, што мислите?

dusica-grabovic

#Коментари
[fbcomments]