недела, 26 февруари 2017  |  Вести денес: 48

ФОТО: Пејачот Бане Мојиќевиќ ја испофаќа сопругата среде плажа

bane-mojicevic

Пејачот Бане Мојиќевиќ моментално летува со семејството, а колку ужива во друштвото на сопругата Милица покажува фотографијата која ги изненади сите.

Тој до сега ја градеше кариерата без скандали, и токму тоа ги изненади неговите фанови кога постираше фотографија на која со голема страст ја гушна сопругата.

Некои беа воодушевени со неговите изливи на нежност, а други го предупредија дека на плажата има и деца и да ги смири страстите.

4654

#Коментари

Коментари

коментари