вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 57

КОНКУРЕНТИ ЗА НАГРАДА: Ова се најсмешните фотографии од животни!

comedy-wildlife-photography-awards-2016-7-57f103aa749e0__880

На натпреварот Comedy Wildlife Photography Awards 2016 пристигнаа одлични фотографии.

Тие ќе ве насмеат и забавуваат, погледнете ви пренесуваме дел од нив!

#Коментари
[fbcomments]