четврток, 21 септември 2017  |  Вести денес: 66

Изгледа како тинејџерка, а всушност е мајка: Ова е најпопуларната струмичанка на Инстаграм!

14516449_1100823209954019_7374249363201000570_n

Модното блогерство полека, но сигурно станува едно од омилените хобија на Македонките. За љубов кон модата, фотографиите и позирањето, возраста не е важна, а се поглем број девојки почнуваат да водат свои блогови и профили на социјалните мрежи кои ги полнат со модни фотографии, трендови, улична мода, сопствени фотосесии и сл.

Младата и атрактивна струмичанка Љупка Митрова иако е посветена сопруга и предана мајка на две ќерки, таа наоѓа време да ја негува својата пасија кон модата.

hh

Дoсега неколкупати за неа се пишуваше во медиумите, па оттука не е зачудувачко што Љупка денес не само од Македонија, туку и од пошироко ја следат повеќе од 56 илјади членови на Инстаграм.

kgk

Оваа модерна струмичанка е доста самоуверена и храбра во моден поглед, така што нејзините фотографии се вистински мелем за очи.

14568031_1106707222698951_7359290711376071282_n

Уживајте во оваа наша секси мама:

14516449_1100823209954019_7374249363201000570_n

14316855_1094155027287504_8557861320329122069_n

14322673_1094823730553967_8244978733002825235_n

14494604_1100857366617270_7319334665088647299_n

14590238_1108024122567261_7853481189247819475_n

 

kopira

#Коментари
[fbcomments]