среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

По неа мажите лудуваат: Сексапилната Емили ќе ви го качи притисокот! (ГАЛЕРИЈА)

47

Познатиот модел и актерка е активна на социјалните мрежи.

За Емили Ратајковски досега сигурно сте слушнале, а тоа што од неа никогаш не е доволно, се провокативните фотографии кои таа неуморно ги објавува. Без дополнително објаснување, погледнете зошто таа е една од најпосакуваните жени во светот.

 

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

#Коментари
[fbcomments]