вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 57

Од прст во нос до чешање на задникот јавно: Ова се најсрамните фотографии на познатите!

maxresdefault

Од Ријана до Парис Хилтон и Викторија Бекам, ова се најсрамните пози во кои се уловени познатите.

Некои имаат проблем со облеката, други со културата, па јавно се фаќаат за гради, чешаат задник и ставаат прст во нос.

Погледнете ги овие срамни фотографии!

#Коментари
[fbcomments]