вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 43

ЗМЕЈКО – „Оставам се“ (АУДИО)

screenshot_7

Марио Змејковски ака Змејко, фристајл артистот од Охрид, кој веќе позади себе има еден албум, не почести со нова песна “Оставам се“.

Преслушајте ја овде и поддржете ги младите артисти:

#Коментари
[fbcomments]