сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 0

Вљубениците на мачки ќе бидат воодушевени од овој календар: 12 месеци полни љубов! (ГАЛЕРИЈА)

1-interesen-kalendar-za-2017-godina-specijalno-dizajniran-za-ljubitelite-na-machki-www-kafepauza-mk_

Полека започнуваат да се спремаат и објавуваат божиќните и новогодишни кампањи, а календарите се можеби најголем предизвик, за сите оние кои сакаат да го украсат домот со нешто ново и интересно.

1-interesen-kalendar-za-2017-godina-specijalno-dizajniran-za-ljubitelite-na-machki-www-kafepauza-mk_

Овој пат, специјално за вљубениците во мачки Лингвистов изработи креативни илустрации, кои на едноставен и реалистичен начин го опишуваат животот со овие животни.

12 месеци полни љубов!

#Коментари
[fbcomments]