вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 57

ПРЕД И ПОТОА: Овој Македонец ги трансформира девојките до непрепознатливост! (галерија)

6

Познатиот стилист е вистински волшебник.

Небојша Пешевски не само што ги следи новитетите во однос на шминката и фризурите, туку и добро знае како девојките кои доаѓаат кај него, да си заминат со широка насмевка.

14051804_932130973579130_7029915767139540118_n

Иако кај нас во последно време се појавија голем број стилисти, сепак Небојша е еден од попознатите, кој знае како идејата да ја пренесе на дело.

Погледнете ги трансформациите на овие девојки!

#Коментари
[fbcomments]