среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Најсексапилните близначки решија да ве згреат во овие ладни денови

karisa-shenon-04
Поранешните девојки на Хју Хефнер, Кариса и Кристина Шенон се познати Плејбој зајачици.

Овој пат убавите близначки се разголеле за списанието “Nuts” и ја покажале својата магија. Позирајќи со своите атрибути, тие сигурно ќе ја подигнат температурата во овие ладни денови.

Близначките Шенон во 2008 година ја започнале својата кариера, станувајќи станарки на “Playboy Mansion” како две славни девојки на Хју Хефнер.

Потоа се разголеле за Плејбој, а Кариса станала уште попозната откако со момчето Сем Џоунс снимила приватно домашно видео.

Славата ја ‘запечатиле’ неодамна со учевствувањето во едно британско реално шоу.

 

 

 

Извор: Точка.мк

#Коментари