недела, 20 август 2017  |  Вести денес: 37

Запознајте ја Катерина Јованова – девојката која зрачи со убавина, урбаност и успешност

14937100_10206974210266838_6373747_n

Иако нејзината професија не е дирекно јавна,  адреналински начин на живот и софистицирана појава кај оваа Македонка привлекува внимание.

Шармантаната Катерина зрачи со префинетост и убавина која никого не остава рамнодушен, за што говорат фотографиите на социјалните мрежи и нејзините бројни следбеници.

25 годишната егзотична убавица за себе вели дека е голем перфекционист, љубител на деталите и животните. По професија е диполмиран економист кој успешно работи во шпедиција.

14937140_10206974210466843_1045868855_n

Ја сака диманиката и неизвесноста која и ја овозможува нејзината професија, а вели дека исто така е одличен терен за самодокажување.

Слободното време го минува во чаша вино на урбани места каде може да се опушти во друштво на вистински пријатели, интересни настани и интелигентни шеги.

14962311_10206974210106834_334341465_n

14958648_10206974210386841_446728719_n

#winter #sunnyday

A photo posted by ✨⭐Катерина Јованова⭐✨ (@jovanova_katerina_) on

#pinky #fur 🙂

A photo posted by ✨⭐Катерина Јованова⭐✨ (@jovanova_katerina_) on

Повеќе фотографии на нејзиниот инстаграм профил.

#Коментари
[fbcomments]