сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 0

Овие деца пораснаа покрај своите кучиња: Фотографиите од нив ПРЕД И ПО 10 години ќе ве стопат! (фото)

before-after-dogs-growing-up-together-with-owners-73-58298ccc51633__700

Растењето со куче е прекрасно искуство, а оваа врска само се зголемува при преминувањето во адолесценцијата.

Овие фотографии раскажуваат една таква приказна и сигурни сме дека ќе ви го стоплат срцето!

#Коментари
[fbcomments]