среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Атмосферата на и зад сцената на МАРС 2016

screenshot_1

Вчеравечер, понеделник, 21-ви ноември  во Македонската опера и балет (МОБ) се одржа деветтото издание на Македонскиот радиски фестивал МАРС 2016.

МАРС одново ги собра на едно место најпопуларните македонски музички ѕвезди, кои во една вечер направија ретроспектива на своите најслушани хитови во тековната година и ги добија заслужените награди.

Погледнете дел од атмосферата на и зад сцената на  МАРС 2016.

 

#Коментари
[fbcomments]