недела, 20 август 2017  |  Вести денес: 37

Кристина Петревски – македонски ангел во земјата на кенгурите

13015389_964635793605139_1498515699256743329_n

Македонката Кристина Петревски дефинитивно е една од најпопуларните Македонки на социјалните мрежи. Верувале или не, Кристина на Инстаграм ја следат речиси  200.000 следбеници.

Убавата Македонка, која ќе ве воодушеви со својот изглед, за жал, ретко е во Македонија бидејќи е родена и живее во далечната Австралија.

screenshot_4

Таа е дел од  Elite Model Management Australia. Ние се гордееме со Кристина… светска, а наша.

#Коментари
[fbcomments]