вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 24

Милена Антовска е убавица ама нејзината братучетка ќе ви го крене притисокот! (фото)

screenshot_1

Милена Антовска е еден од омилените ТВ ликови во последно време, но и една од најактивните познати личности на социјалните мрежи.

Водителката им дозволува на фановите да ѕирнат во секој аспект од нејзиниот живот, па од ручеци и вечерни излегувања со другарките до релаксација во домот со нејзиното куче Една и спортување на кеј, Милена е транспарентна кога станува збор како го минува своето секојдневие.

Деновиве таа ни покажа уште една од листата најсакани личности во нејзиниот живот. Овој пат станува збор за нејзината братучетка, која е црнокоса убавица со полни усни. Кога двете ќе излезат во некој клуб и повеќе од сигурни сме каде се вперени сите очи!

screenshot_2копира

#Коментари
[fbcomments]