вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 43

Плус Екипа се појави за прв пат на видео… „Во ноќта“ (ВИДЕО)

39040-1021x580

Излезе првиот спот на Плус Екипа за песната насловена „Во Ноќта“.
Бит, микс мастеринг се направени од страна на ТриМ. Бас линијата е на Марио Ристовски, песната е снимена во Перспектива Рекордс.

Режија и видео продукција – Атанас Стојановски, pостпродукцијата е на  Никола Шешиќ и Атанас Стојановски. Сценариото  го напишаа ТриМ и Атанас Стојановски.
Оваа трака е дел од микстејпот Тестамент. Еве како звучи песната и изгледа спотот.

#Коментари
[fbcomments]