вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 57

Ревијата на Викторија Сикрет 2016: Најубавите жени на едно место

screenshot_16

Недалава во Париз се одржа планетарно најпознатото модно шоу на брендот за долна облека “Victoria’s Secret”.

Погледнете лкако се подготвуваа во бекстејџот и што носеа на модната писта убавиците и какви се крилја се вееја на најзабавната модна ревија на светот, модното шоу “Victoria’s Secret” !

 

#Коментари
[fbcomments]