среда, 20 септември 2017  |  Вести денес: 74

(ВИДЕО) ПРЕЕМОТИВНО: Новата балада на Марија Шерифовиќ ќе ве НАЕЖИ до треска!

e209a59cc7d7efcdf2fbc5127712a80d88094cd4

Пејачката Марија Шерифовиќ ги израдува своите фанови со една прекрасна балада која ќе ве освои  на прво слушање. „Део прошлости“ е новата песна на Марија за која сними многу необичен спот во кој се појавуваат многу нејзини соработници, но и познатото лице на Гранд телевизија, Нада Митровиќ.

Иако нејзините песни се автобиографски, „Део прошлости“ нема врска со приватниот живот на Марија.

Слушнете ја нејзината балада!

 

#Коментари
[fbcomments]