вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 43

БЕЛГРАД НОЌЕ: Жешки Србинки ум матат на сплавовите! (фото)

15168902_926403314163630_3624066354251115714_o

Белград има одличен ноќен живот, а најенергичните забави се одржуваат на сплавовите.

Србинките обожаваат да провоцираат за време на ноќните излегувања, па еве како изгледа тоа!

#Коментари
[fbcomments]