четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 53

ФОТО: Дебакл на СДСМ во Охрид

Дебакл по дебакл за СДСМ. Се помал број граѓани ја даваат поддршката со своето присуство на нивните митинзи.

sdsm-ohrid

Вечерва СДСМ и Коалицијата одржуваат митинг во Охрид, каде што посетеноста е многу мала.

Црните проекти и сценарија на СДСМ веќе се прочитани кај граѓаните.

Извор: Курир

#Коментари