вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 24

Што и се случи? Кога ќе го видите лицето на Гоца Тржан нема да ви биде добро! (фото)

goca_trzan

Гоца Тржан на Инстаграм прикачи фотографија со која ги шокираше фановите.

screenshot_3

На неа Гоца изгледа непрепознатливо. Сепак ако добро погледнете ќе забележите дека станува за шега од страна на пејачката и Фејсбук апликација.

screenshot_2

#Коментари
[fbcomments]