петок, 18 август 2017  |  Вести денес: 57

Александра Радовиќ им приготви прекрасно изненадување на фановите за Нова Година!

1411992425_magicfields_slika_1_1

Александра Радовиќ е дел од жирито на „Ѕвездите на пинк“, во кое стручно го дава своето мислење и ги оценува кандидатите. Освен тоа, младата поп пејачка активно работи и на својот нов албум.

На Инстаграм нејзините фанови поставија видео во кое Александра кажува дека се слика за насловната на албумот кој ќе излезе пред Нова Година.

#Коментари