вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Слушнете ја македонската верзија на „Вози“ од Тајзи

tajzi-1

По објавувањето на српскаа верзија на „Вози“, Тајзи ја израдува македонската публика со “Вози“ на македонски јазик. Слушнете ги двете верзии, па одлучете која повеќе ќе ви се допадне.

Српска верзија

Македонска верзија

#Коментари
[fbcomments]