вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

(ВИДЕО) Маја Вукиќевиќ со видео приказна за „Сега ми требаш“

gd

Поп пејачката Маја Вукиќевиќ деновиве преку социјалните мрежи и интернет каналот Јутјуб го промивира својот најнов видео запис за песната „Сега ми требаш“ која ја објави пред неполна година.

Песната е комплетно авторско дело на композиторот Александар Масевски додека спотот е во реализација на „Томато продукција“.

За перфектниот изглед на Маја во спотот се погрижи нејзината верна соработничка дизајнерката Мила Кадриу, додека за шминката и фризурата пејачката довербата му ја препушти на познатиот стилист Даниел Николовски.

Погледнете:

#Коментари
[fbcomments]