петок, 18 август 2017  |  Вести денес: 57

(ФОТО) Веќе не го крие: Сека за прв пат го покажа лицето на синот Јаков!

%d0%b5

За пејачката Сека Алексиќ синот Јаков е центарот на светот. Таа му го посветува целото внимание што може да го даде една мајка на детето.

Популарната пејачка сподели фотографија на која малиот Јаков го нарече „Серафим“.

Ова не би требало да биде чудно зашто Сека е многу религиозна. Серафимите се ангели, кои по хиерархија на ангелите припаѓаат најблизу до Бога.

Имано, откога се породи, Сека само делумно го покажа своето бебенце, но овој пат реши да го открие и неговото лице.

%d0%b8%d1%95

#Коментари
[fbcomments]