четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 55

(ФОТО 18+) Присутните во ШОК: Познатата пејачка во проѕирен фустан се појави без гаќи на снимање!

%d1%95%d1%80

Со доаѓањето на пред новогодишниот период, особено српските пејачки се трудат максимално да ги откријат своите раскошни атрибути на настапи.

Па така, на снимање на една новогодишна емисија пејачката Љупка Стевиќ се појави во проѕирен фустан од кој ја покажа дури и интимата.

Од фотографиите може да се заклучи дека долната облека ја нема на видик, но фрлете еден поглед и пресудете сами… можеби се микроскопски гаќички во прашање.

133999_ljupka_ff

134005_ljupka3_ff

134003_ljupka2_ff

#Коментари
[fbcomments]